Hodnocení redakce

Sázková kancelář Chance byla založena již roku 1991 ve Frýdku-Místku, přičemž první z kamenných poboček, které společnost provozuje v hojném počtu dodnes, byla otevřena v Ostravě. Chance patří dlouhodobě mezi tři největší české sázkové kanceláře. Od ledna roku 2013 je součástí holdingu Tipsport. Obě kanceláře sice fungují samostatně, avšak jsou ve značné míře provázány a v mnoha aspektech jsou si podobné jako vejce vejci.

Shodná je například nabídka TV streamů, kterých tak naleznete na Chance.cz opravdu mnoho. K vidění jsou utkání prestižních fotbalových, hokejových či basketbalových lig. Na své si přijdou také tenisoví fanoušci, z tohoto sportu přináší sázková kancelář denně desítky živých přenosů. A to není zdaleka vše…

Velice rozmanitá je také nabídka live sázek, která patří v porovnání s celosvětovou špičkou k těm nejlepším vůbec. Bohatý je i výčet vypisovaných předzápasových událostí, který u Chance zahrnuje celou řadu sportů a soutěží. Nejedná se přitom ani zdaleka jen o nejoblíbenější soutěže, na Chance.cz si vsadíte i na méně populární a významné události. Když k tomu připočteme vysoké kurzy a fakt, že sázky je možno uzavírat již od 5 Kč, není v tomto ohledu sázkové kanceláři co vytknout.

Pro vklady lze na Chance.cz využít celé řady známých platebních metod. Až na vklad prostřednictvím předplacené karty Paysafecard platí, že jsou všechny varianty bez poplatku. Hranice minimálních vkladů jsou velice nízké, na pobočce dokonce můžete vložit i pouhou korunu. Složitější je to s výběry, zde mají klienti bohužel jen dvě možnosti. Tou první je výplata peněz na jedné z více jak dvou set poboček, která je možná od sta korun. Druhou volbou je zaslání peněz bankovním převodem. Zde je ovšem stanovena minimální částka tisíc korun, což může být pro některé sázející přeci jen poměrně mnoho. Poplatky za výběry ze strany sázkové kanceláře Chance účtovány nejsou.

Stejně jako u ostatních českých sázkových kanceláří je i u Chance potřeba registraci dokončit na některé z poboček. Jakmile tak učiníte, můžete se těšit z uvítacího bonusu 100 % k prvnímu vkladu do výše 2 000 Kč. A to není vše! Chance věnuje každému nově zaregistrovanému klientovi do hry automaticky 200 Kč, které lze ihned použít pro sázení. A to už za jednu návštěvu pobočky stojí, nemyslíte?
Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

 • Bonus 100 % až do výše 2 000 Kč
 • 200 Kč do hry pro každého nově zaregistrovaného hráče
 • Široká nabídka příležitostí s vysokými kurzy
 • Velká spousta TV streamů, které lze sledovat i přes mobilní aplikaci
 • Vysoký standard nabízených služeb
 • Minimální sázka jen 5 Kč
 • Vše je kompletně v češtině
 • Vklady a výběry až na jednu výjimku bez poplatků

Co se nám nelíbí?

 • Registraci je nutno dokončit na pobočce
 • Výběry lze uskutečnit pouze bankovním převodem nebo výplatou na pobočce
 • Hladina kurzů maximálně 1,85 - 1,85

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Nejlepší kurzy
Nejlepší sázení živě

Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Chance