Hodnocení redakce
Hodnocení sázkařů

Sazkabet.cz je ryze českou sázkovou kanceláří. Samotná společnost Sazka, jenž sídlí v Praze, je asi nejznámější firmou v Česku, která se zabývá loteriemi. Dlouho tradici má i co se týká právě sázení na sportovní utkání, byť dlouho nešlo o tzv. kurzové sázky. Ty začala společnost nabízet poprvé v roce 1996, v nabídce bylo tehdy ale jen pár vybraných zápasů. O rok později již byl rozsah nabídky více jak desetinásobný, zahrnoval však pouze sázky na vítěze utkání, tedy „jedničky, nuly a dvojky“. Až v roce 2001 se v souvislosti se spuštěním stránek Sazkabet.cz zákazníci dočkali značně rozšířené nabídky doplňkových sázek.

Posuňme se do současnosti. Kancelář dnes vyniká především ohromně širokou nabídkou vypisovaných sportovních příležitostí, ať už předzápasových, tak i těch rozehraných. Za zmínku stojí také tři varianty bonusu pro nově zaregistrované hráče, veškeré vklady a výběry bez poplatků a živé TV streamy.

Registrace je na Sazkabet.cz oproti zahraničním sázkovým kancelářím poněkud zdlouhavější. Veškeré osobní údaje sice jednoduše vyplníte na internetu, pro dokončení registrace je však nutno se fyzicky dostavit do jakékoliv sběrny Sazky. V rámci registračního formuláře si zároveň zvolíte formu uvítacího bonusu.

Jakmile s obsluhou dokončíte registraci, můžete začít naplno využívat váš herní účet. Pro vklad lze využít platebních karet, online platebních systémů nejznámějších bank nebo služby Mobito. Posledním způsobem je provedení vkladu na terminálu Sazky. Hranice minimálních vkladů jsou u Sazkabet.cz jedny z nejnižších na internetu, minimální vklad učiníte již od tří korun. U výběru je to pak dokonce pouhá koruna, kterou můžete vybrat bankovním převodem. Druhou, a zároveň poslední možností, je výběr peněz u přepážky na sběrně. Všechny možnosti vkladů a výběrů mají pak jednoho společného jmenovatele – jsou zcela bez poplatků.

Od vašeho prvního vkladu se bude odvíjet výše bonusu, jehož formu je nutno si zvolit při vyplňování registračního formuláře. Na výběr jsou „Rentiér bonus“ (až 12 000 Kč za rok), „VIP bonus“ (100 % k prvnímu vkladu do výše 5 000 Kč), nebo deset volných sázek na zkoušku v celkové hodnotě 500 Kč. Každý z bonusů obsahuje rozdílní podmínky pro jeho plnohodnotný zisk.

Všechny se však do menší či větší míry pojí s uzavíráním sázek. A na Sazkabet.cz je rozhodně z čeho vybírat! V nabídce jsou oblíbené soutěže, na které si vsadíte prakticky kdekoliv, i mnoho méně populárních událostí, které naleznete jen u těch nejlepších (např. tenisové ITF turnaje včetně čtyřher). Díky tomu jsme předzápasovou kurzovou nabídku kanceláře Sazkabet.cz ohodnotili deseti body! A nudit se nebudete ani v sekci živého sázení, které kromě velkého počtu vypisovaných událostí přináší i atraktivní TV streamy. Těch můžete na Sazkabet.cz zhlédnout více jak 8 000 ročně.Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Na výběr hned tři varianty bonusů pro nové hráče (Rentiér bonus až 12 000 Kč / rok; VIP bonus 100 % do výše 5 000 Kč; 10 volných sázek v celkové hodnotě 500 Kč)
  • Velice široká nabídka sázkových příležitostí
  • TV streamy, které lze sledovat i přes mobilní aplikaci
  • Nízké limity pro vklady a výběry, všechny formy jsou navíc bez poplatků
  • Mnoho live sázek
  • Vše je kompletně v češtině

Co se nám nelíbí?

  • Registraci je nutno dokončit na pobočce
  • Výběry lze uskutečnit pouze bankovním převodem nebo výběrem na sběrně
  • Nižší kurzy

Poslední názory sázkařů

Tomáš (Praha)

Hodnocení: 1%

Sazkabet mi na konci roku zrušila sázkařský účet bez jakékoli předchozí komunikace a navíc mi nevrátila finanční prostředky, které jsem tam měl. Proto rozhodně nedoporučuji


Michal Zaoral (Přerov)

Hodnocení: 1%

Společnost Sazka ukazuje v reklamě nejvyšší kurzy a nejvyšší výhry a je to jen blamáž člověk vyhraje u společnosti nějaký obnos a najednou omezení a blokace. Z důvodu interních pravidel snad se Sazka nebojí ze by někdo na ni vydělával nebo, že by mohla skrachovat? Tuto sazkovou kancelář velmi nedoporučuji a prosím o sdílení.Nejlepší kurzy
Nejlepší sázení živě

Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Sazkabet