Jak vložit a vybrat peníze

Způsobů, jak vložit peníze na váš sázkařský účet, je opravdu hodně. Nemusíte z toho mít obavy. Tím nejpoužívanějším způsobem je vklad klasickým bankovním převodem. Po registraci si v uživatelské sekci na svém sázkařském účtu najdete sekci „vklad“, kde bude uvedeno číslo bankovního účtu, kam máte peníze poslat, i variabilní, případně specifický symbol, pod kterým má být převod uskutečněn. Řada sázkových kanceláří má účet i v české bance, a vyhnete se tak převodům do zahraničí.

Další možností je vložit peníze na účet prostřednictvím elektronické bankovní karty. Informujte se ve své bance na tuto možnost. Ne všechny karty tuto operaci umožňují, standardní karty Visa a Mastercard by však neměly mít problém. Některé sázkovky si za vklad kartou účtují drobný poplatek.

Dalším způsobem je vklad pomocí internetové peněženky. Doporučujeme vám  www.skrill.com. Na této adrese se zaregistrujete, vytvoříte si zde účet a bankovním převodem na něj převedete peníze.

Peníze ze Skrillu můžete kromě vkladu na svůj sázkařský účet používat na placení v různých internetových obchodech. U některých sázkovek můžete využít i platbu přes eKonto a v pracovní dny od 8 do 16 hodin jsou vám vklady připsány na účet do několika minut po odeslání!

Pokud nedůvěřujete platbám po internetu, měli byste si vybrat některou ze sázkových kanceláří, která má i vlastní kamenné pobočky. Například u Tipsportu a Fortuny můžete peníze na svůj hráčský účet vložit na jakékoli z mnoha jejich poboček.

Jak si vybrat výhru?

Téměř všechny sázkové kanceláře požadují zaslání kopie indentifikačního dokladu, který prokáže, že vám je více než 18 let. Sázkvé kanceláře požadují zaslání faxem nebo emailem.

Pokud je vaše identifikace v pořádku, zasílají sázkové kanceláře výhry na váš bankovní účet, zpravidla do 1 až 3 týdnů poté, co o výplatu výhry pořádáte.

Pozor: některé sázkové kanceláře požadují pro výplatu výhry další podmínky, jako např. počet nebo obrat sázek, před vyplácením výhry. Informujte se na webu kadžé sázkvé kanceláře, případně přímo na jejích zákaznické lince.


Bonusy

Sazkabet - VIP Bonus

Získat bonus | Recenze

Fortuna - Sázka bez rizika

Získat bonus | Recenze

Tipsport - Vstupní bonus

Získat bonus | Recenze


Nejlepší kurzy
Nejlepší sázení živě