Fortuna

www.ifortuna.cz
Hodnocení redakce

Jednou z nejznámějších a nejsolidnějších sázkových kanceláří u nás je Fortuna. Svým klientům nabízí již mnoho let širokou síť poboček, samozřejmostí je také snadno dostupné internetové sázení z pohodlí domova. Fortuna se z původně ryze české společnosti rozrostla v holding, který aktuálně působí také na slovenském, polském a maďarském trhu. Díky tomu se v roce 2009 stala největším středoevropským provozovatelem kurzových sázek.

Fortuna se může pochlubit zdařilým designem svých webových stránek, intuitivním ovládáním a velkým počtem vypisovaných příležitostí. To platí také o internetovém sázení, které přináší mimo jiné i možnost uzavírat sázky na již rozehraná utkání. Také zde platí, že nabídka je velice široká. Řada utkání je navíc obohacena o kvalitní TV přenosy. Fortuna vypisuje jako jedna z mála sázkových kanceláří i nižší české soutěže. Vsadit si tak lze např. na naši 2. hokejovou ligu.

Uzavírání sázek na internetových stránkách Fortuny probíhají zcela bez manipulačních poplatků. Ty platíte pouze tehdy, pokud uzavíráte sázky v kamenných pobočkách. I zde ovšem existují určité typy sázek, které jsou od těchto manipulačních poplatků osvobozeny.

Sázková kancelář Fortuna přináší svým uživatelům více než jen možnost uzavírat sázky. O své tikety se můžete podělit se sázkařskou komunitou. Tipy a zápasy lze rozebírat v diskuzních fórech, výběr usnadní i podrobné statistiky. Pro uživatele je připraven věrnostní program, díky kterému získávají hráči body, za které lze následně nakupovat atraktivní předměty, kurzová zvýhodnění či volné sázky, případně přihazovat v aukcích nebo čerpat slevy u partnerských společností.

Velkým lákadlem je stoprocentní vstupní bonus k prvnímu vkladu do výše 3 000 korun, každý nový hráč navíc dostane po úspěšném dokončení registrace automaticky zcela zdarma 100 korun, se kterými lze naložit dle vlastní libosti.

Fortuna vystupuje na sportovním poli také jako partner především fotbalových klubů. Její logo naleznete na dresech fotbalistů pražské Slavie, Sparty či Bohemians. Na Slovensku je Fortuna spojena s reprezentací, od sezony 2014/15 je navíc také hlavním sponzorem nejvyšší slovenské soutěže, která tak nese její jméno – Fortuna liga. V Polsku je pak společnost partnerem nejúspěšnějšího klubu Legia Varšava.Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Vstupní bonus až 3 000 Kč
  • Tradiční a spolehlivá česká sázková kancelář
  • Stokoruna ke každé registraci
  • TV streamy
  • Široká nabídka příležitostí (včetně nižších českých soutěží)
  • Minimální sázka pouze 5 Kč

Co se nám nelíbí?

  • Registraci je nutné dokončit na pobočce
  • Výběry lze uskutečnit pouze bankovním převodem nebo výplatou na pobočce
  • Tendence omezovat výše sázek úspěšnějším sázejícím

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Nejlepší kurzy
Nejlepší sázení živě

Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Fortuna