Tipsport

www.tipsport.cz
Hodnocení redakce
Hodnocení sázkařů

Hledáte spolehlivou a léty prověřenou sázkovou kancelář, která vám kromě široké škály nabízených příležitostí a vysokých kurzů nabízí také možnost realizovat sázky, vklady a výběry i na svých snadno dostupných pobočkách? Pak vyzkoušejte Tipsport, největší tuzemskou sázkovou společnost, která funguje již od května roku 1991. Kromě on-line služeb provozuje tato sázková kancelář také téměř tisíc kamenných sběrech, z nichž většina funguje na bázi barů, ve kterých lze požitek ze sázení znásobit třeba sledováním sportovních přenosů na velkoplošné projekci společně s přáteli.

Samotné internetové sázení pak nabízí kromě vysokého pohodlí také další nespornou výhodu – počínaje 18. únorem roku 2013 již nepodléhá on-line sázení manipulačnímu poplatku. U této společnosti si tak vsadíte stejně výhodně, jako u nejlepších zahraničních sázkovek.

Tipsport, který je držitelem licence ministerstva financí České republiky, svým zákazníkům poskytuje vysoký standard zákaznických služeb. Kromě tradičních předzápasových sázek lze na internetu uzavírat i sázky na již rozehraná utkání. Nabídka těchto událostí je navíc opravdu obrovská, přičemž je celá řada z nich obohacena mimo jiné i o živé TV streamy, které lze spustit i na mobilních zařízeních. Tipsport má ve své nabídce i nižší české soutěže, na tiket je tak možno přidat třeba zápasy 2. hokejové ligy či extraligy juniorů. Ve fórech lze vést zajímavé diskuze s ostatními sázkaři, inspirovat se analýzami uživatelů či pochlubit se vítěznými sázkami v Tiket aréně. Tipsport svým zákazníkům přináší také řadu pravidelných soutěží a jeden z nejvyšších registračních bonusů na trhu.

Novým zákazníkům, kteří si u Tipsportu otevřou zcela bezplatně uživatelský účet, nabízí sázková kancelář zdvojnásobení prvního vkladu až do maximální výše 80 000 korun. A to není vše! Každý sázející dostane po registraci do hry jako dárek 150 korun bez nutnosti jakéhokoliv vkladu. Samotná registrace je velice jednoduchá, avšak kvůli české legislativě přeci jen trochu delší, než bývá obvyklé. Po vyplnění formuláře na internetu je totiž potřeba registraci dokončit na kterékoliv pobočce. Posléze vám již nic nebrání vložit na váš herní účet peněžní prostředky.

Webové stránky jsou uživatelsky velice přívětivé a graficky zdařilé, navíc se vyznačují vysokou rychlostí. K dispozici jsou ve dvou jazykových verzích, a sice češtině a slovenštině. Kromě již zmíněných služeb jsou klientům poskytována také třeba srovnání vzájemných zápasů daných týmů, nechybí ani statistiky a podrobné tabulky. Vše potřebné naleznete také na zdařilé mobilní verzi webu, díky které si vsadíte takřka odkudkoliv.

Tipsport je čistě soukromou českou firmou, která je i partnerem tuzemských sportovních klubů a soutěží. Společnost je např. generálním sponzorem hokejové extraligy. V zimních měsících se pod její záštitou koná tradiční přípravný fotbalový turnaj s názvem Tipsport liga.Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Lukrativní registrační bonus až 50 000 korun
  • Tradiční a spolehlivá česká sázková kancelář
  • Vysoký standard nabízených služeb
  • Široká nabídka příležitostí spojená s vysokými kurzy
  • Minimální sázka pouze 5 Kč
  • Velká spousta TV streamů, které lze sledovat i na mobilních zařízeních
  • 150 Kč ke každé registraci

Co se nám nelíbí?

  • Registraci je nutné dokončit na pobočce
  • Málo možností výběru

Poslední názory sázkařů

Lukáš (Praha)

Hodnocení: 30%

stornovali mi tiket, nesázejte tam


Martin (Ostrava)

Hodnocení: 81%

Nesázejte, stejně nic nevyhrajete :-)Nejlepší kurzy
Nejlepší sázení živě

Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Tipsport