Hodnocení redakce
Hodnocení sázkařů

BonusTypHodnota
10 sázek na zkouškuFree bet bonus10 volných sázek v celkové hodnotě max. 500 KčZískat bonus
Popis: Hned desítku volných sázek obdrží ti hráči, kteří si tuto možnost vybrali jako formu uvítacího bonusu při registraci. Nejvyšší hodnota jedné volné sázky je 50 Kč, celková hodnota všech deseti pak 500 Kč.
První vklad musí mít hodnotu alespoň 200 Kč a musí být uskutečněn ve lhůtě 14 dnů od provedení registrace. Výše jednotlivých sázek bez rizika je rovna 10 % prvního vkladu, maximální hodnota jedné sázky je však 50 Kč. Sázku bez rizika je nutno na tiketu označit v příslušném poli. V případě, že bude volná sázka vítězná, bude výhra připsána na klientův účet. Pokud sázka nevyjde, vrácen je vklad. Všechny volné sázky je třeba uzavřít ve lhůtě 30 dnů od provedení prvního vkladu.
Bonus RentiérOtherMax. 12 000 KčZískat bonus
Popis: Na tuto formu bonusu mají nárok ti hráči, kteří si jej vybrali jako jednu z voleb v rámci registračního formuláře. \"Rentiér bonus\" má celkem 12 kol, každé trvá 30 dní a v každém lze získat bonus až 1 000 Kč. Celkově je tak možno inkasovat až 12 000 Kč.
První vklad musí mít hodnotu alespoň 500 Kč, ideálně však 1 000 Kč, a musí být proveden ve lhůtě 14 dnů od dokončení registrace na terminálu Sazky. Výše a aktivace dílčích bonusů v dalších kolech bude nastavena podle hodnoty prvního vkladu v aktuálním kole, který splní podmínky dílčího bonusu. Pokud bude vložena částka menší než 500 Kč, dílčí bonus se v takovém kole nezaktivuje. I v dalších kolech platí, že maximální výše dílčích bonusů je určená výší prvního vkladu (max. 1 000 Kč). Pro získání plné výše bonusu v daném kole je nutno uzavřít sázky v pětinásobné hodnotě aktuálního dílčího bonusu, přičemž všechny tyto sázky musí být v kurzu 2.00 a vyšším. Denně se do celkového požadovaného obratu dílčího bonusu započítává maximálně 10 % této částky. Bonus se přičítá postupně po pětinách. Po splnění první pětiny celkového požadovaného obratu dojde k připsání 20 % dílčího bonusu. Jakmile jsou splněny dvě pětiny, dojde k přičtení dalších 20 % atd.
Příklad: První vklad nově zaregistrovaného klienta má hodnotu 1 000 Kč. Bonus, o který hraji v prvním kole, je tedy rovněž 1 000 Kč. Požadovaný obrat na získání celkové hodnoty bonusu činí 5 000 Kč (1 000 Kč x 5). Pro přičtení prvních 20 % bonusu (200 Kč) je potřeba uzavřít sázky v hodnotě jedné pětiny požadovaného obratu, v tomto případě tedy za 1 000 Kč, s kurzem alespoň 2.00. Uzavírat lze předzápasové i live sázky, tikety je možno skládat z více zápasů s nižšími kurzy. Jedno kolo trvá 30 dní a je dáno \"kalendářem bonusu Rentiér\". Ve druhém kole si vložím na účet 500 Kč a bonus, o kterých v tomto kole hraji, je tedy 500 Kč. Ve třetím kole si vložím na účet pouze 100 Kč, bonus tak zatím nebude aktivní. Později si na svůj účet vložím 500 Kč a mohu tedy hrát o bonus 500 Kč. Jelikož už jsem ale stihl v daném kole vsadit tikety v hodnotě pouze 1 000 Kč (40 % z celkového požadovaného obratu 2 500 Kč, který se rovná pětinásobku kvalifikačního vkladu), získám ve formě bonusu jen 200 Kč (40 % celkové možné výše).
VIP BonusWelcome bonus100 %, max. 5 000 KčZískat bonus
Popis: Novým hráčům, kteří si při vyplňování registračního formuláře zvolí uvítací bonus ve formě VIP Bonusu, přidá sázková kancelář k jejich prvnímu vkladu 100 % částky až do výše 5 000 Kč.
První vklad musí mít hodnotu alespoň 2 000 Kč a musí být uskutečněn ve lhůtě 14 dnů od provedení registrace. Pro zisk plné výše bonusu je potřeba uzavřít sázky v desetinásobné hodnotě aktivovaného bonusu, přičemž všechny sázky musí mít výsledný kurz 2.00 a vyšší (na tiket je možno zařadit více zápasů s nižším kurzem). Bonusová kritéria musí být splněna do 90 dnů od provedení prvního vkladu. Denní limit, který se započítává do bonusu, je maximálně 10 % z celkového požadovaného obratu. Prvních 20 % z bonusu bude přičteno po splnění první pětiny z celkového požadovaného obratu, zbylých 80 % pak po splnění všech podmínek. Uzavírat lze jak předzápasové, tak i live sázky.
Příklad: Zákazník provede první vklad ve výši 3 000 Kč, hodnota bonusu je tedy rovněž 3 000 Kč. Požadovaný obrat pro zisk celé hodnoty bonusu činí 30 000 Kč (3 000 Kč x 10). Celkově je tak potřeba uzavřít sázky s kurzem 2.00 a více za dohromady 30 000 Kč, přičemž denně se započítávají do celkového požadovaného obratu pouze 3 000 Kč (10 %). Prvních 20 % bonusu (600 Kč) je přičteno po prosázení 6 000 Kč, zbylých 80 % pak po prosázení zbylých 24 000 Kč (resp. celkových 30 000 Kč).


Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Na výběr hned tři varianty bonusů pro nové hráče (Rentiér bonus až 12 000 Kč / rok; VIP bonus 100 % do výše 5 000 Kč; 10 volných sázek v celkové hodnotě 500 Kč)
  • Velice široká nabídka sázkových příležitostí
  • TV streamy, které lze sledovat i přes mobilní aplikaci
  • Nízké limity pro vklady a výběry, všechny formy jsou navíc bez poplatků
  • Mnoho live sázek
  • Vše je kompletně v češtině

Co se nám nelíbí?

  • Registraci je nutno dokončit na pobočce
  • Výběry lze uskutečnit pouze bankovním převodem nebo výběrem na sběrně
  • Nižší kurzy

Poslední názory sázkařů

Tomáš (Praha)

Hodnocení: 1%

Sazkabet mi na konci roku zrušila sázkařský účet bez jakékoli předchozí komunikace a navíc mi nevrátila finanční prostředky, které jsem tam měl. Proto rozhodně nedoporučuji


Michal Zaoral (Přerov)

Hodnocení: 1%

Společnost Sazka ukazuje v reklamě nejvyšší kurzy a nejvyšší výhry a je to jen blamáž člověk vyhraje u společnosti nějaký obnos a najednou omezení a blokace. Z důvodu interních pravidel snad se Sazka nebojí ze by někdo na ni vydělával nebo, že by mohla skrachovat? Tuto sazkovou kancelář velmi nedoporučuji a prosím o sdílení.Nejlepší kurzy
Nejlepší sázení živě

Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Sazkabet