Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuální novinky

Aktuální bonusy

TOP Internetové sázkové kanceláře

Kamenné i online sázkové kanceláře

Kamenné sázkové kanceláře

Sázkové kanceláře s omezeným provozem

Zrušené sázkové kanceláře

Vysvětlení pojmů

Užitečné odkazy

Sázková kancelář Sazkabet.cz

Sazkabet.cz je českou sázkovou kanceláří, je řádným členem největších a nejvýznamnějších mezinárodních loterních organizací – European Lotteries (EL) a World Lottery Association (WLA). Její sídlo se nachází v Praze.

Registrace je u Sazky je oproti například jiným zahraničním sázkovýcm kancelářím (například sázková kancelář bwin.com) poněkud složitější a zdlouhavější. Veškeré osobní údaje sice jednoduše vyplníte na internetu, poté si ovšem musíte opsat registrační kód a fyzicky e dostavit do jakékoliv sběrny Sazka. Zde předložíte občanku, vložíte první peníze, podepíšete smlouvu a obsluha vás zaregistruje. Na mobilní telefon vám zároveň přijde bezpečnostní kód, který budete potřebovat pro některé operace týkající se vašeho sázkařského účtu.

Peníze, které vyhrajete, si můžete vybrat buď přímo na sběrně. V tomto případě je minimum pro výběr 100 Kč. Druhou možností je výběr pomocí bankovního převodu, vybrat si můžete od 1 Kč až 50 000 Kč. Vkládat prostředky na hrací účet lze také na sběrnách (minimum 10 Kč) nebo prostřednictvím platební karty (minimum 100 Kč), přes eKonto Raiffeinsenbank či klasických bankovním převodem (od 1 Kč, ovšem převod trvá déle).

Výhodou sázení u Sazky je nulový manipulační poplatek. Nevýhodou zase užší nabídka, nižší kurzy a také 3-AKO omezení u nižších kurzů. Například sázení u sázkové kanceláře Bet-at-home žádná taková omezení nemá.

Sazka je asi nejznámější firmou v Česku, která se zabývá loteriemi. Dlohou tradici má i co se týká sázení na sportovní utkání, byť dlouho nešlo o tzv. kursové sázky.

Kurzové sázky začala společnost Sazka nabízet poprvé v roce 1996, takže historie je poměrně krátká. Celý první rok šlo sázet jen na několik vybraných zápasů, až v roce 1997 se nabídka příležitostí rozšířila více než desetkrát téměř na osm set příležitostí. Bohužel sázet šly jen jednoduché sázky – jedničky, nuly a dvojky. Až v roce 2001 se zákazníci dočkali a mohli začít sázet i dvojtipy.

Sazka má poněkud méně přehledné webové stránky www.sazkabet.cz, najdete na nich nabídku, můžete si sestavit tiket přímo na webu nebo si vsadit online. Ve srovnání například se se sázkovou kanceláří Fortuna vychází právě Fortuna v přehlednosti a jednoduchosti webu jako vítěz.

Sázková kancelář nabízí sázky na široké spektrum sportů.

Výhody sázkové kanceláře Sazkabet

  • mnoho poboček s terminály
  • terminály na některých místech non-stop

Nevýhody sázkové kanceláře Sazkabet

  • horší obsluha terminálů než bývý zvykem na pobočkách
  • nemá live sázky
  • horší kurzy

Bonusy sázkové kanceláře Sazkabet

V tuto chvíli nenabízí Sazka žádný bonus.


Servis: Přidej k oblíbeným | Vytiskni stránku | Mapa webu | AKTUÁLNÍ BONUSY!