Hodnocení - Celkem

Sazková kancelářCelkemR#1R#2R#3R#4R#5R#6
Fortuna93%98%90%92%94%89%92%
Bet36592%90%100%100%100%70%90%
Tipsport90%100%80%90%90%90%90%
Chance90%100%80%90%90%90%90%
Unibet85%90%80%80%95%86%80%
Sportingbet82%80%80%90%70%80%90%
Betway82%70%90%90%60%90%90%
Bet-at-home81%90%100%95%50%70%80%
Bwin80%80%80%80%90%60%90%
Doxxbet80%100%55%90%75%80%80%
Betrally77%70%40%100%90%60%100%
Sazkabet77%90%70%100%80%50%70%
Winmasters73%60%70%80%80%70%80%
LSbet72%60%90%100%50%40%90%
NordicBet67%50%60%70%70%80%70%
Youwin63%60%80%70%40%70%60%
SYNOT40%-----40%
Kajotbet29%50%45%10%-10%-

Vysvětlivky

  • R#1: Použitelnost webu
  • R#2: Šíře vkladových a výběrových metod a limity
  • R#3: Nabídka sázkových příležitostí
  • R#4: Nabídka LIVE sázek
  • R#5: Výše kurzů
  • R#6: Rychlost vyhodnocení sázek

Bonusy

Sazkabet - 10 sázek na zkoušku

Získat bonus | Recenze

Sportingbet - Sázka bez rizika

Získat bonus | Recenze

Bet-at-home - Sportovní bonus

Získat bonus | Recenze