Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuální novinky

Aktuální bonusy

TOP Internetové sázkové kanceláře

Kamenné i online sázkové kanceláře

Kamenné sázkové kanceláře

Sázkové kanceláře s omezeným provozem

Zrušené sázkové kanceláře

Vysvětlení pojmů

Užitečné odkazy

Sázková kancelář StarTip

Startip je novou českou sázkovou kanceláří. Byla založena v roce 2008. Za jejím vznikem stojí olympijský vítěz z Barcelony 1992, Robert Změlík. Jedná se o ryze českou společnost bez účasti jakéhokoliv zahraničního kapitálu. Dlouhodobou vizí této sázkové kanceláře je nabízet internetové sázení. V tuto chvíli můžete však sázet pouze na pobočkách. Reklamní tváří společnosti má být další olympijský vítěz Roman Šebrle.

V současné době má sázková kancelář Startip zhruba 130 poboček po celé české republice. V porovnání s ostatními kancelářemi je to žalostně málo. Startip se však vyvíjí a další pobočky přibývají každým týdnem. V roce 2010 chce mít společnost až 1000 poboček a spustit internetové sázení.

Nabídka zápasů je u této sázkové kanceláře pochopitelně také chudá. Vypisuje kurzy na všechny základní sporty - fotbal, hokej, basketbal, házená, tenis, volejbal, ale i rugby či snooker.

Minimální sázka je u této kanceláře 10 Kč. Vsadit si můžete solo sázku, klasické ako nebo kombi sázku. Sázková kancelář Startip neúčtuje manipulační poplatky. Webové stránky Startipu jsou velmi špatné, nelze na nich ani sestavit tiket. Ale můžete zjistit, zda váš tiket vyhrál. Na stránkách také naleznete výsledky všech zápasů, které měl Startip v nabídce.

Výhody sázkové kanceláře Star-Tip


* Žádné manipulační poplatky
* Minimální sázka jen 10 Kč


Nevýhody sázkové kanceláře StartTip


• omezená pracovní doba
* Špatné webové stránky
* Žádný věrnostní program
* Možné fronty na pobočkách
* Málo poboček
* Žádné bonusy

Bonusy sázkové kanceláře Star Tip

Nyní nenabízí žádné bonusy


Servis: Přidej k oblíbeným | Vytiskni stránku | Mapa webu | AKTUÁLNÍ BONUSY!