Sázková kanceláře na internetu - www.sazkove-kancelare.org

Sázíte? Vsaďte si na internetu, ukážeme vám jak!

Výhody:

Aktuální novinky

Aktuální bonusy

TOP Internetové sázkové kanceláře

Kamenné i online sázkové kanceláře

Kamenné sázkové kanceláře

Sázkové kanceláře s omezeným provozem

Zrušené sázkové kanceláře

Vysvětlení pojmů

Užitečné odkazy

Sázková kancelář Chance

Sázková kancelář Chance byla založena již v roce 1991 ve Frýdku-Místku s cílem stát se celorepublikovou kanceláří. To se jí podařilo a dnes nabízí klientům přes 500 poboček. Každý rok navíc vyroste zhruba dalších 50 nových. První pobočka byla otevřena na začátku 90. let v Ostravě.

Od roku 2003 nabízí Chance svým klientům věrnostní systém s názvem Golden Club. Registrace v něm je zdarma. Členstvím v klubu získáváte množství výhod, například dárky za nasbírané body, SMS a e-maily zdarma o rozhodnutých sázkách, slevy u partnerů apod. Automaticky se také účastníte sázkařských soutěží.

Sázková kancelář Chance spustila své internetové sázení hned 5. ledna 2009 na adrese www.chance.cz. Ovšem zklamala několika věcmi, kvůli nimž ztrácí oproti konkurenci. Jedna naprosto podcenila bonusy pro zákazníky. Bonus 50 Kč je opravdu výsměchem. Připisování vkladů přes pobočku a potvrzování registrací trvá kolikrát i několik hodin.

Jako v každé české sázkovce se musíte nejprve na pobočce zaregistrovat. Vyplníte oproti konkurenci o něco složitější formulář, který si stáhnete na internetu nebo ho dostanete přímo na pobočce. Tento formulář odevzdáte obsluze pobočky společně s občanským průkazem. Po kontrole vaší totožnosti dostanete heslo k prvnímu přihlášení. Na pobočce také musíte vložit první vklad - ten je 100 Kč.

Peníze následně můžete vkládat i vybírat na pobočce nebo bankovním převodem. O výběr bankovním převodem musíte požádat telefonicky, což je celkem problematická a zvláštní věc. Výběr na pobočce lze provést bez předchozího nahlášení. Obsluha si pouze ověří vaši totožnost podle OP nebo pasu.

Manipulační poplatek ke každé sázce je 5 %. Současně s registrací se můžete přihlásit i do Golden klubu, kde sbíráte věrnostní body za sázky. Díky nim můžete získat věcné odměny.

Sázková kancelář nabízí sázky na široké spektrum sportů, ale i na další události, například politiku. Využít můžete i tzv. Telechanci. Po registraci a vložení peněz lze uzavřít sázku přes telefon.

Výhody sázkové kanceláře Chance


• žádný manipulační poplatek
• široká nabídka
• mnoho poboček
• věrnostní systém
• dobré webové stránky
• sázení přes telefon


Nevýhody sázkové kanceláře Chance


• omezená pracovní doba poboček pro registraci
• zdlouhavé připosování peněz
• mizerný bonus

Bonusy sázkové kanceláře Chance

Sázková kancelář Chance vám nabízí bonus 100 Kč. Jeho zisk není ničím podmíněn. Dále Chance nabízí bonus 500 Kč, ovšem sázející musí v průběhu února vložit vklad na svoje hráčské konto minimálně 500 Kč. Dále je úkolem, aby sázející nejpozději do 10. 3. 2009 prosázel pětinásobek součtu hodnoty prvního vkladu a hráčského bonusu (500 + 500) x 5 = 5000 Kč. A to v sázkách, které obsahují alespoň tři příležitosti z nabídky, z nichž každá z nich má kurz minimálně 1,3:1. U sázky rozpis se považuje každý sloupec za samostatnou ako sázku.


Servis: Přidej k oblíbeným | Vytiskni stránku | Mapa webu | AKTUÁLNÍ BONUSY!