Hodnocení redakce

Doxxbet.com je sázkovou kanceláří pocházející ze Slovenska. Ve své velmi široké nabídce má celou řadu sportů a soutěží ve velice atraktivních kurzech. Kvalitně zpracované jsou také live sázky, v jejichž množství si rozhodně vyberete. Webové stránky, které jsou společně se zákaznickou podporou v českém jazyce, vynikají svou přehledností, ovládání je naprosto intuitivní, zobrazení nabídky pohodlné. V tomto uživatelsky přívětivém prostředí by si měl vyzkoušet vsadit každý. Noví hráči se navíc mohou těšit na štědrý bonus.

Ten činí u Doxxbet.com 50 % do maximální výše 3 500 Kč. Jednoduše stačí uzavřít celkem deset tiketů v hodnotě prvního vkladu s kurzem 2.00 a více. Jakmile tyto podmínky splníte, bonus vám bude přičten a můžete s ním nakládat dle vlastní vůle. To ale není vše. U Doxxbet.com jste odměňováni také za každého zaregistrovaného kamaráda. Celkem můžete za kamarádovu aktivitu vyinkasovat až dalších 500 Kč.

Jak už bylo napsáno výše, internetové stránky Doxxbet.com fungují v češtině, tudíž jsou skutečně ideálním místem pro českého sázkaře. Účet je možno otevřít v našich korunách. Česky hovoří také profesionální zákaznická podpora, na kterou je možno se obracet přes e-mail, livechat i telefon.

Pro vklady lze použít kreditní a debetní karty, elektronickou peněženku Skrill, online platební brány několika velkých bank, předplacených karet Paysafecard (zde je potřeba počítat s poplatkem 3 %) či klasického bankovního převodu. Minimální vklad činí 150 Kč, pro většinu možností je stanoven na 300 Kč. Stejnou sumou je dán minimální výběr. Zde ovšem pozor – Doxxbet.com umožňuje vybírat finanční prostředky pouze bankovním převodem a přes Skrill. Obě varianty jsou bez poplatku za předpokladu, že váš vklad použijete alespoň jednou na sázení. V opačném případě bude z částky výběru odečteno 5 %.

Sázková kancelář Doxxbet.com, u které je možno se kromě sportovních sázek „vyřádit“ také v kasinu a hraním pokeru, je mimo jiné generálním sponzorem extraligového týmu hokejové Žiliny či druhé nejvyšší slovenské fotbalové soutěže, která nese název Doxxbet liga.Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Bonus 50 % až do výše 3 500 Kč
  • Přehledný a dobře fungující web
  • Vklady a výběry bez poplatků
  • Nízké limity vkladů a výběrů
  • Dobré kurzy
  • Široká nabídka sázkových příležitostí
  • Vše kompletně v češtině

Co se nám nelíbí?

  • Pro výběr nelze použít kreditní karty
  • Občasné limity sázek

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Doxxbet