Hodnocení redakce

Bet365.com patří k nejoblíbenějším internetovým sázkovým kancelářím, někteří ji dokonce oprávněně považují za nejlepší na světě. Zavedená britská společnost, která vznikla v roce 2000, má již téměř patnáct milionů spokojených klientů ve více jak dvou stovkách zemí a nabízí svým zákazníkům vše, co by měla správná sázková kancelář mít. U Bet365.com si vsadíte v podstatě na cokoliv si vzpomenete.

Společnost Bet365.com je již nějakou dobu považována za sázkovou kancelář s nejširší nabídkou živých sázek na světě, každý den si lze vsadit na několik set zápasů v jejich průběhu. Prakticky na všechny zápasy, které přinášejí jiné sázkové kanceláře živě, si můžete vsadit i u Bet365.com. Bezkonkurenčně nejvyšší je také nabídka videostreamů, která v sobě čítá vedle méně významných i ty nejprestižnější světové soutěže.

Sledovat zcela zdarma v přímých přenosech nejen na monitorech počítačů, ale také na mobilních telefonech a tabletech, je možno například všechny zápasy španělské, německé, italské či francouzské nejvyšší fotbalové soutěže, stejně tak zajímavé zápasy skotské, polské, turecké, rakouské nebo třeba argentinské ligy. Milovníci ledního hokeje si přijdou na své při sledování kanadsko-americké NHL. V nabídce je také KHL či hokejová Liga mistrů (CHL). A co dále lze na Bet365.com nalézt? Třeba německou házenkářskou ligu. Nechybí ani videa ze zajímavých měření sil ve stolním tenisu, volejbalu nebo basketbalu, v jehož zastoupení jsou třeba i zámořská NBA či světové šampionáty. Zelenou mají u Bet365.com také fandové tenisu. Společnost přináší přenosy ze všech čtyř grandslamových i dalších turnajů série ATP a WTA. Nechybí ani challengery, Davisův pohár a Fed cup. A to není ani zdaleka vše!

Účet si u této sázkové kanceláře můžete otevřít v mnoha měnách včetně české koruny, přičemž minimální sázka na jednu příležitost je pouhých 5 korun. Web, který je kompletně v českém jazyce, funguje také ve zjednodušené verzi pro klasické mobilní telefony a tablety. Pro majitele chytrých telefonů je připravena ke stažení speciální aplikace, prostřednictvím které nezmeškáte jediný duel.

Pokud se zaregistrujete a učiníte vklad, můžete získat stoprocentní bonus až do výše 1 500 korun. Stejnou částku je možno vyinkasovat poté, co provedete první sázku prostřednictvím vašeho telefonu nebo tabletu. V obou případech platí, že podmínky pro výběr bonusu jsou nastaveny oproti leckteré konkurenci velice férově. V průběhu roku pak přichází Bet365.com s nejrůznějšími sezónními promočními akcemi, díky kterým lze získat také další bonusy.

Bet365.com – to není pouze nekonečný svět kurzových sázek. Na své si přijdou také milovníci kasina, které zde funguje hned v několika provedeních (flash, živé, mobilní). Samozřejmostí jsou atraktivní jackpoty. Dostupná je také celá škála nejrůznějších her, automatů, pokeru, stíracích losů apod. Uzavírat lze rovněž finanční sázky.
Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Vstupní bonus až 1 500 korun
  • Absolutní jednička v počtu LIVE sázek
  • Největší množství sportovních TV přenosů, které lze sledovat i na mobilních zařízeních
  • Široká nabídka sázkových příležitostí
  • Vysoký standard nabízených služeb
  • Minimální sázka pouze 5 Kč
  • Vše je kompletně v češtině

Co se nám nelíbí?

  • Poněkud složitější zobrazení kurzové nabídky
  • Vesměs průměrné kurzy

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Bet365