Hodnocení redakce

Původem skandinávská sázková kancelář NordicBet.com vstoupila na trh v roce 2002 a zaměřovala se především na zákazníky ze severských zemí, čemuž byla přizpůsobena také její kurzová nabídka. V roce 2015 se jednou z cílových destinací stala i Česká republika. Díky tomu si tuzemští hráči mohou vsadit na webových stránkách této kanceláře, které fungují nově v českém jazyce, i v korunách. Připraven je pro Čechy také štědrý vstupní bonus.

Nabídka NordicBet.com obsahuje všechny populární i méně rozšířené sporty. Sázet lze také na české soutěže, především ty nejvyšší. Samozřejmostí jsou živé sázky v průběhu již rozehraných zápasů, kterých NordicBet.com přináší rovněž dostatek. Velkou zbraní jsou pak TV streamy, díky kterým si mnoho zápasů vychutnáte v maximální možné míře. Kurzy sázkové kanceláře patří v celosvětovém měřítku k těm vyšším.

Sázky lze na NordicBet.com uzavírat již za pouhé 3 Kč. Minimální vklad na herní účet činí u předplacených karet Paysafecard či při využití služby Ukash 300 Kč, u dalších možností se jedná většinou o částku 400 Kč. Vklad pomocí kreditních karet VISA a MasterCard je zatížen poplatkem 2,5 %, ostatní varianty vkladů jsou od poplatků osvobozeny. Bez poplatků jde také vybírat. Nejmenší částka, kterou si můžete poslat skrz bankovní převod, je 650 Kč.

Pokud vaše peníze budete vkládat poprvé, pak vězte, že pro vás mají na NordicBet.com přichystán zajímavý bonus. Stačí si vložit alespoň 400 Kč a sázková kancelář vám vaši sumu zdvojnásobí až do výše 1500 Kč. Podmínkou je, že si bonus v sekci „Moje bonusy“ po prvním vkladu sami zaktivujete. Dále obdržíte rovněž volnou sázku v hodnotě 150 Kč.

Sázet nemusíte pouze na vašem počítači. NordicBet.com poskytuje svým zákazníkům také zjednodušenou formu mobilního webu, nebo dokonce aplikaci pro chytré telefony, která umožňuje mimo jiné i sledování streamů.

NordicBet.com podporuje sport. Od roku 2014 je tato skandinávská sázková kancelář sponzorem hokejové Ligy mistrů, ve které působí také řada českých klubů. Kromě událostí spojených se sportem přináší web i další možnosti – štěstí můžete zkusit při hraní pokeru či v jednom ze dvou dostupných kasin (virtuální a živé).

V případě, že narazíte na jakýkoliv problém, neváhejte kontaktovat zákaznickou podporu, která patří, co se reakční doby týče, k těm vůbec nejlepším. Drobnou nevýhodou je fakt, že NordicBet.com zatím neposkytuje formy podpory v jiném než anglickém jazyce. Na druhou stranu je potřeba kancelář pochválit za opravdu věcný a přímý přístup k vašim otázkám, který na mnoha jiných portálech chybí.Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Vstupní bonus 100 % do výše 1 500 Kč
  • Možnost volné sázky
  • TV streamy
  • Atraktivní kurzy
  • Web v českém jazyce
  • Mobilní verze webu a aplikace pro chytré telefony

Co se nám nelíbí?

  • Pomalejší web
  • Chybí některé nižší české soutěže
  • Zákaznická podpora je zatím pouze v angličtině

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář NordicBet