Hodnocení redakce

Youwin.com je sázkovou kanceláří, která podobně jako řada jiných sídlí na Maltě. Založena byla v roce 2005 a v jejím vedení stojí řada odborníků ze světa sportovního sázení.

Webové stránky, stejně jako zákaznická podpora, fungují ve třech jazycích – angličtině, němčině a turečtině. Češtinu sázková kancelář Youwin.com nevede, stejně tak české koruny. Alternativou tak může být vedení účtu v eurech.

Nabídka předzápasových kurzů je solidní. Kancelář vypisuje mnoho sportovních odvětví a soutěží, přičemž sázky lze uzavírat nejen na vítěze jednotlivých střetnutí, ale také na mnoho dalších doplňkových událostí. Výrazně chudší je nabídka živých sázek. Live sázky v podání Youwin.com nejsou uživatelsky příliš přívětivé. Kurzy mají tendenci občas „zamrznout“ a sázku tudíž nejde v daný moment uzavřít. V celkovém přehledu událostí rovněž chybí u řady utkání údaj o průběžném stavu, který se dozvíte až tehdy, co si jednotlivé zápasy rozkliknete. Abychom ale pouze nekritizovali, Youwin.com doplňuje živá utkání o informace a statistiky v povedeném grafickém zpracování. Hodnota minimální sázky je stanovena na 0,50 EUR. Tikety vsazené live bývají vyhodnocovány v rámci několika vteřin od ukončení duelu, u předzápasových tiketů je prodleva mezi koncem události a přičtením peněz podstatně delší.

Pro vklady a výběry je možno využít celé řady nejrozšířenějších možností. U vkladů platí, že jsou zcela bez poplatků. Nejnižší vklad činí u všech variant příjemných 10 EUR, od stejné hodnoty lze pak peníze také vybírat. Výjimkou je pouze bankovní převod, kde je minimální výběr stanoven na 100 EUR. Další drobnou nevýhodou převodu je fixní poplatek 5 EUR.

Sázková kancelář Youwin.com, která svým klientům přináší také alternativní služby v podobě pokeru a dvojího vyhotovení kasina, v současné době nenabízí zákazníkům z České republiky žádný vstupní bonus. Využívat je tak možno alespoň sezonních nabídek, které kancelář zveřejňuje v průběhu roku.
Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Poměrně široká nabídka předzápasových kurzů
  • Všechny vklady bez poplatků
  • Sezonní bonusové akce
  • Live sázky jsou doplněny o užitečné informace v grafickém zpracování

Co se nám nelíbí?

  • Nižší kurzy
  • Špatné zpracování live sázek, kterých je navíc málo
  • Stránky jsou přeloženy pouze do třech jazyků, čeština chybí
  • Nelze sázet za české koruny
  • Vstupní bonus není určen pro klienty z České republiky

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Youwin