Hodnocení redakce

Hledáte spolehlivou sázkovou kancelář, která své služby orientuje také na zákazníky z České republiky? Vyzkoušejte Bet-at-home.com, původem rakouskou „sázkovku“, která se dynamicky vyvinula v jednu z nejlepších sázkových kanceláří vůbec. Nesmírně bohatá kurzová nabídka s kvalitními kurzy, široká škála možností vkladů a výběrů, vysoké maximální limity sázek a celá řada bonusů a promo akcí – to je sázková kancelář Bet-at-home.com, která kromě sportovního sázení provozuje také dvě formy kasina, hry a pokerovou hernu.

Nově zaregistrovaní hráči jsou u této nesmírně populární sázkové kanceláře náležitě odměněni. Ke svému prvnímu vkladu totiž po zadání bonusového kódu „FIRST“ získají bonus 50 % až do výše 2 500 Kč. To ale není vše. Bet-at-home.com nabízí řadu dalších sezónních bonusů, akcí a soutěží. Každý den například losuje ze svých zákazníků jednoho, který získá 50 EUR, případně ekvivalentní částku v měně účtu klienta. Na ten přitom nikdy nemusel provést žádný vklad. Pokud se daný zákazník ve svém šťastném dnu nepřihlásí na svůj sázkařský účet, převádí se částka do dalšího dne. Konečné výhry se tak často šplhají až k tisícům EUR.

Vkládat a vybírat peníze je u Bet-at-home.com velice jednoduché a lze tak učinit mnohými způsoby. V tomto ohledu patří tato sázková kancelář opět k těm nejlepším, rozmanitost dostupných metod vkladů a výběrů hodnotíme desítkou, tedy nejvyšší možnou známkou. Zamrzí snad jen poplatek 2 % při vkladech kreditní kartou nebo přes Diners club, ostatní varianty jsou ale zcela zdarma. Bez poplatků jsou také výběry, byť některé jen v omezeném měsíčním množství.

V předzápasové nabídce této kanceláře si vyberou i nejnáročnější hráči, Bet-at-home.com vypisuje i méně rozšířené sporty a soutěže, na které lze sázet mimo jiné i v českých korunách. S počtem live sázek už je to horší, zde Bet-at-home.com v porovnání s vrcholnými konkurenty trochu zaostává. V minulosti přinášela sázková kancelář svým zákazníkům TV streamy, ty už ale součástí živého sázení nejsou.

I tak se ovšem jedná o naprosto špičkového poskytovatele internetového sázení, který se může pyšnit graficky povedeným, přehledným a uživatelský přívětivým webovým rozhraním, které je navíc kompletně v češtině. Ve stejném jazyce lze komunikovat s profesionální zákaznickou podporou, na kterou je možno se obrátit e-mailem, telefonem či prostřednictvím live chatu.

Minimální sázka činí u Bet-at.home.com pouhých 10 Kč, maximální limity se poté pohybují ve velice vysokých číslech. Tato sázková kancelář je proto vhodnou volbou nejen pro začátečníky, ale také pokročilé hráče sázející za větší finanční obnosy. Vyhodnocování jednotlivých sázek probíhá vesměs v rámci několika desítek sekund od ukončení událostí umístěných na tiketu.

Bet-at-home.com je partnerem řady sportovních klubů a akcí. Tato značka je spjata s fotbalovými kluby Schalke 04, Austria Vídeň či Ried, logo této sázkové kanceláře naleznete i na dresech hokejistů z Lince. Rakouská sázková kancelář je rovněž hlavním sponzorem tenisového turnaje ATP v německém Hamburku a premium partnerem podniku WTA v rakouském Linci.Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

 • Bonus 50 % až do výše 2 500 Kč
 • Obrovské množství sázkových příležitostí
 • Vklady a výběry mnoha způsoby s nízkými limity a vesměs bez poplatků
 • Rychlé vyhodnocování sázek
 • Tikety lze uzavírat i za velmi vysoké sumy
 • Minimální sázka jen 10 Kč
 • Přehledný a dobře fungující web
 • Vše kompletně v češtině

Co se nám nelíbí?

 • Poplatek za vklad kartou
 • Horší nabídka LIVE sázek
 • Kancelář již nemá ve své nabídce TV streamy

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Bet-at-home