Hodnocení redakce

Své pevné místo na poli internetového sázení má sázková kancelář Betway.com, která provozuje rovněž kasino, Vegas, poker a bingo. Je jednou z alternativ pro české hráče, kteří žádají vysokou kvalitu poskytovaných služeb a kompletní českou lokalizaci. Stránky jsou totiž v českém jazyce, česky hovoří i zákaznická podpora, se kterou je možno se spojit telefonicky (bezplatná linka), e-mailem nebo využitím živého chatu.

Mezi hlavní přednosti Betway.com patří šíře kurzové nabídky, ve které naleznete nespočet sportů i konkrétních více či méně prestižních soutěží. Dalším příjemným faktem je, že kurzy této sázkové kanceláře patří k těm vyšším. Vaše sázky, které můžete u Betway.com samozřejmě uzavírat i v českých korunách, budou navíc vyhodnoceny v rámci několika okamžiků od ukončení daných událostí. S vašimi finančními prostředky tak můžete okamžitě nakládat libovolným způsobem bez zbytečného čekání.

Další silnou stránkou kanceláře Betway.com jsou vklady a výběry. Paleta možností je opravdu široká, poplatky naopak žádné. Minimální vklad začíná na jedné koruně, u většiny možností je to pak stále příjemných 250 korun. Stejnou sumou je určen také minimální výběr. Pokud budete vybírat z Betway.com peníze vůbec poprvé, budete požádáni o zaslání dokumentů k ověření vaší totožnosti. Tento krok dnes využívá drtivá většina sázkových kanceláří a slouží především pro vaši bezpečnost.

Sázková kancelář Betway.com bývá partnerem významných sportovních událostí. V roce 2015 byla např. oficiálním partnerem mistrovství světa v šipkách, které se pyšní obrovskou popularitou a neskutečnou atmosférou. 

Co bychom sázkové kanceláři Betway.com vytkli? V prvé řadě je to určitě absence uvítacího bonusu pro zákazníky z České republiky, který je u přední konkurence samozřejmostí. Slabší, avšak pro běžného uživatele dostačující, je nabídka live sázek. Jak u ní, tak i předzápasových kurzů ovšem platí, že na nespočet zápasů si vsadíte maximálně v řádech několika tisíc korun. A jak je to s TV streamy? Ty sázková kancelář nabízí, ale pouze zákazníkům z Velké Británie, Irska a Švédska.
Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Široká nabídka sázkových příležitostí Okamžité připisování výher
  • Okamžité připisování výher
  • Mnoho variant vkladů a výběrů
  • Vysoké kurzy
  • Vše kompletně v češtině

Co se nám nelíbí?

  • Žádný uvítací bonus
  • Nízké limity sázek u značného počtu sportovních událostí
  • Méně přehledné stránky

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Betway