Hodnocení redakce

Sportingbet.cz patří mezi přední internetové sázkové kanceláře a je vhodnou volbou jak pro méně zkušené, tak i náročnější sázející. Široká kurzová nabídka, velké množství live sázek, TV streamy a především nespočet bonusových akcí – to jsou hlavní zbraně původem britské sázkové kanceláře, která spatřila světlo světa již v roce 1998.

Jedna štědrá se váže hned k úvodnímu vkladu, Sportingbet.cz nabízí zajímavou formu bonusu pro nově zaregistrované hráče. Pokud uzavřete první sázku s kurzem 1.50 a vyšším, sázková kancelář vám vklad v případě prohry vrátí až do výše 3 000 korun.

Dalším důležitým argumentem, proč sázet právě zde, je nabídka kompletně v češtině. Sázková kancelář Sportingbet.cz vede v českém jazyce také zákaznickou podporu, na kterou se lze obrátit prostřednictvím telefonu, živého chatu či e-mailu. Účet je samozřejmě možno vést, mimo jiné, v českých korunách.

A na co lze u této sázkové kanceláře vsadit? Prakticky na cokoliv si vzpomenete. Nabídka Sportingbet.cz je v tomto směru skutečně široká, když nabízí i méně rozšířené sporty a soutěže. Samotné kurzy patří v porovnání s konkurencí k průměrným. Sázková kancelář si ovšem zakládá na rychlosti vyhodnocování jednotlivých událostí. Nemusíte se tak bát zdlouhavého čekání, peníze jsou přičítány prakticky okamžitě po skončení většiny zápasů.

Velice příjemné jsou u Sportingbet.cz minimální limity, které činí pro vklady i výběry shodně 300 korun. Variant, jak si na herní účet vložit finanční prostředky, je opravdu spousta. Horší je to s výběry, kde zamrzí zejména absence možnosti uskutečnit výběr prostřednictvím karty MasterCard.

Zpět k příjemnému. V rámci věrnostního programu Bonus Club vás Sportingbet.cz odmění za to, že u něj sázíte. Hrát a získávat body můžete mnoha způsoby, včetně podávání klasických a živých sázek, a to s minimálním kurzem alespoň 1.20. Členem Bonus Clubu se stáváte automaticky bez nutnosti přihlášení. Svůj bodový postup pak můžete pravidelně sledovat na stránce bonusového programu, která je denně aktualizována. Sportingbet.cz bude udržovat aktuální stav vašich bodů a na konci každého měsíce spočítá výsledek a oznámí vám, jakou odměnu získáváte.

Sportingbet.cz nabízí kromě sportovního sázení také další využití. Zahrát si lze klasické nebo živé kasino, poker či virtuální fotbal. Zakoupit je možno elektronické stírací losy nebo vyniknout v dovednostních hrách.Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Sázka bez rizika až 3 000 korun
  • Široká nabídka sázkových příležitostí
  • TV streamy
  • Vše je kompletně v češtině
  • Pravidelné bonusové akce
  • Věrnostní program Bonus Club

Co se nám nelíbí?

  • Nepohodlné zobrazení kurzové nabídky
  • Pro výběr nelze použít kartu MasterCard

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Sportingbet