Hodnocení redakce

Na adrese Winmasters.com naleznete jednu z nejnovějších sázkových kanceláří, která vstoupila na internetový trh teprve v roce 2014. Jejím cílem je zprostředkovat zákazníkům kvalitní herní zážitky ve stylovém a akčním prostředí. Kromě sportovního sázení nabízí také dva druhy kasina, pokerovou hernu, elektronické automaty a hry.

Winmasters.com lze s čistým svědomím doporučit jako „nástupní stanici“ zejména nováčkům a méně zkušeným hráčům. Stránky, které vynikají svou přehledností, jsou vedeny kompletně v českém jazyce, což platí také o zákaznické podpoře. Účet lze rovněž vést v českých korunách, které je možno hned ze startu znásobit uvítacím bonusem.

Internetová kancelář Winmasters.com totiž nabízí nově zaregistrovaným zákazníkům k jejich prvnímu vkladu bonus 50 % až do výše 1 500 korun. Ať už s bonusem či bez, uskutečněné vklady musí být vždy v detailu herního účtu převedeny buď do sekce pro sportovní sázení a kasino, nebo pro poker.

Kurzová nabídka je hodně bohatá a zahrnuje i méně významné sportovní události. U těchto příležitosti je ovšem na druhou stranu nutno počítat se značně omezenými maximálními limity, které vám mnohdy nedovolí vsadit na zápas více než pár set korun. Winmasters.com je tedy klasickou sázkovou kanceláři pro rekreační hráče, naopak sázející preferující vyšší vklady se zde mohou postupem času cítit poněkud omezováni. Celkovou hladinu kurzů hodnotíme jako průměrnou.

Sázková kancelář Winmasters.com svým klientům nabízí také sázení v průběhu již rozehraných utkání. Nutno podotknout, že ačkoliv na webu nenaleznete živé video přenosy, jsou live sázky velice hezky zpracovány, když nabízejí mnoho užitečných graficky vyobrazených informací a statistik. Mírně vytknout tak lze jen poněkud častější uzavírání nabídky během důležitějších momentů hry.Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Vstupní bonus až 1 500 Kč
  • Široká nabídka sázkových příležitostí
  • Vše je kompletně v češtině

Co se nám nelíbí?

  • Poplatky za některé výběry
  • Relativně nízké limity pro méně významné události

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Winmasters