Hodnocení redakce

Sázková kancelář Bwin.com se řadí mezi ty nejlepší na světě. Denně nabízí tisíce sázkových příležitostí a desítky dostupných video či audio přenosů na graficky velice zdařilém webu, který patří vzhledově k těm vůbec nejelegantnějším. To samé platí i o aplikaci pro iPhone či telefony se systémem Android, která se opravdu povedla.

Svůj aktuální název dostala kancelář v roce 2006, kdy došlo k přejmenování z původního BetAndWin na jednodušší a snadno zapamatovatelnější současnou podobu. Úplný vznik se datuje do roku 1999.

Kancelář nabízí své služby ve více jak dvaceti jazycích, češtinu nevyjímaje. V mateřském jazyce se e-mailem spojíte také se zákaznickou podporou, která je připravena vyřešit jakýkoliv požadavek. Účet si můžete samozřejmě nechat vést v českých korunách. Hned na začátku si lze nastavit denní limity sázení, abyste omezili případnou vysokou prohru. Bwin.com patří mezi kanceláře s nejlepším goodwillem, má také dobrou pověst mezi klienty.

Nabídka sázkové kanceláře je široká a zahrnuje i méně rozšířené sporty či sázky na společenské události. Nevýhodou ovšem je, že kurzy na favority bývají vesměs trochu nižší, než u konkurenčních společností podobného ratingu.

Poměrně zajímavě řeší sázková kancelář minimální výši sázek. Ta je primárně stanovena na 15 korun, ovšem pokud máte na svém herním účtu peněz méně, povolí vám v takovém případě Bwin.com uzavřít sázku i za nižší obnos. Široké je spektrum vkladových a výběrových možností, většina z variant je ale zatížena drobnými poplatky. Výběry z účtu jsou realizovány velice rychle, což platí i o vyhodnocování jednotlivých ukončených sázek.

Bwin.com je tradičním partnerem předních fotbalových klubů jako Real Madrid, Bayern Mnichov, Manchester United, Juventus Turín, Olympique Marseille či RSC Anderlecht. Úzce spolupracuje také s Mezinárodní basketbalovou federací (FIBA) a bývá tak důležitým sponzorem nejen světových šampionátů, ale rovněž basketbalové Euroligy. Je také partnerem motosportu, a sice královské kubatury silničních motocyklů MotoGP.

V současnosti Bwin.com nenabízí sázejícím z České republiky žádný uvítací bonus k prvnímu vkladu. Využít je tak možno alespoň sezonních bonusových akcí.

Kromě sportovního sázení nabízí Bwin.com také klasickou i živou podobu kasina, internetové hry a poker. 


Kapitola 2:Informace o Bwin


Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Široká nabídka sázkových příležitostí
  • TV streamy a audio přenosy, které lze spustit i na mobilních zařízeních
  • Vše kompletně v češtině
  • Aplikace pro iPhone a Android

Co se nám nelíbí?

  • Poplatky za některé vklady a výběry
  • Průměrné kurzy

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Bwin