Hodnocení redakce

Unibet.com se řadí mezi ty nejznámější sázkové kanceláře na trhu. Vyniká hlavně přehledností a designem svých stránek, spolehlivostí i integrací s pokerovou hernou, kasinem a bingem. Množstvím bonusových akcí a vysokých kurzů pravidelně nabízí sázkařům vysoký požitek ze hry. Tato léty prověřená kancelář byla založena již v roce 1997, sídlo má na Maltě.

Internetové stránky i zákaznická podpora fungují v českém jazyce. Účet může být kromě jiných měn veden také v českých korunách. Kladem této sázkové kanceláře je, že výhry připisuje na účet okamžitě po skončení daného sportovního duelu.

Nabídka se postupem času rozrostla do velice široké podoby, takže v ní aktuálně najdete i méně sledované sporty a soutěže. Tento fakt platí také o live sázkách, které jsou navíc často doplněny o dostupné video přenosy (streamy), se kterými je sázení ještě zábavnější. Vypisované kurzy patří v porovnání s konkurencí k nejvyšším. Pokud máte rádi vysoké výhry, nesmíte na Unibet.com rozhodně chybět.

A to i z důvodu, že má tato sázková kancelář ve své nabídce množství pravidelných i sezónních bonusových akcí. Využít lze ze startu zejména bonusu až 1 500 korun, který vám bude přičten v případě, že vaše první sázka nebude výherní. Další uvítací akce je spojena s úvodní sázkou prostřednictvím mobilního telefonu. Vsadíte-li alespoň za 280 korun či více, bude vám v případě neúspěchu celých 280 korun vraceno. To ale není vše. Unibet.com svým zákazníkům přináší také velké množství bonusů a nejrůznějších zvýhodnění i náhodně v průběhu roku.

Bohatá je nejen nabídka bonusů a vypisovaných událostí, možností se naskýtá hodně také v případě vkládání finančních prostředků, přičemž minimální limity začínají na 130 korunách. Negativem jsou tak pouze drobné poplatky, kterými jsou zatíženy všechny varianty vkladu kromě bankovního převodu.

Na Unibet.com si zasázíte odkudkoliv. Pro majitele mobilních telefonů je připravena zjednodušená podoba webu, k dispozici jsou také stažitelné aplikace. Jedná se o plnohodnotné praktické pomocníky, pomocí kterých budete mít přístup nejen k celé předzápasové nabídce, ale i všem live sázkám, a dokonce i živým video přenosům!
Výhody a nevýhody

Co se nám líbí?

  • Bonus až 1 500 korun k případné prohrané první sázce
  • Mobilní sázka bez rizika v hodnotě 280 korun
  • Široká nabídka sázkových příležitostí
  • TV streamy, které lze spustit i na mobilních zařízeních
  • Vše kompletně v češtině
  • Aplikace pro iPhone a Android

Co se nám nelíbí?

  • Poplatky za vklady
  • Web může na starších počítačích běžet trochu pomaleji

Poslední názory sázkařů

prozatím nebylo vloženo žádné hodnocení.


Přijdete Váš názor na sázkovou kancelář Unibet